Jump to the main content block

Past & Present Chairmans

K. C. Hsu 

(Aug.2018- Present )

C. S. Chen (Aug.2015-July.2018)

C. Y. Huang

(Aug.2012-July.2015)

Y. H. Shen 

(Aug.2009-July.2012)

L. H. Shih

(Aug.2006-July.2009)

C. H. Lee

(Aug.2002-July.2006)

Z. S. Lin

(Aug.2000-July.2002)

S. B. Wen

(Aug.1997-July.2000)

C. Y. Chen

(Aug.1991-July.1997)

F. S. Yen

(Aug.1987-July.1991)

S. T. Chen

(Aug.1981-July.1987)

H. S. Liu

(Aug.1980-July.1981)

T. M. Shih

(Aug.1974-July.1980)

M. P. Hung

(Aug. 1969-July.1974)

H. K. Lu 

(Aug. 1955-July.1969)

I. J. Kuang

(Aug. 1948-July.1955)

S. Z. Feng

(Jun. 1947-July.1948)

 

Click Num: